11 results in search
$2,100,000
74
14560 Dry Fork Road Festus MO 63028

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,625
Dom 272
$715,000
-$5,000
74
401 Jasper Road Festus MO 63028

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,829
Dom 31
$519,900
69
10 Crystal Lake Court Festus MO 63028

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,759
Dom 111
$425,000
60
10981 Bailey School Road Festus MO 63028

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,558
Dom 26
$379,999
-$50,000
30
No Address Listed Festus MO 63028

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,352
Dom 32
$375,000
87
331 Central Avenue Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,627
Dom 5
$359,900
1
0 TBB Birchwood Overlook BIRCHWO Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,371
Dom 764
$269,900
-$10,000
47
1775 Burley Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,112
Dom 12
$260,000
49
416 Russell Avenue Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 80
$234,900
44
1120 Valentine Street Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 4
$195,000
1
911 S 2nd Street Festus MO 63028

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 978
Dom 0