50 results in search
$875,000
29
10840 Breeden Dr. Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,506
Dom 119
$829,000
15
1335 Thomas Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,403
Dom 139
$799,000
67
10289 Cedar Ridge Drive Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,789
Dom 4
$739,000
99
10605 Larson Lane Rolla MO 65401

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,841
Dom 49
$679,900
69
10755 Larson Lane Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,566
Dom 3
$669,000
95
11720 County Road 5160 Rolla MO 65401

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,900
Dom 81
$639,000
70
11105 County Road 3030 Rolla MO 65401

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,552
Dom 2
$625,000
58
13030 County Road 8250 Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,800
Dom 142
$599,900
68
15799 County Road 7200 Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,859
Dom 86
$599,900
68
15799 County Road 7200 Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,859
Dom 85
$595,000
85
900 Country Lane Rolla MO 65401

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 3,495
Dom 42
$589,000
68
11475 Slate Circle Rolla MO 65401

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,400
Dom 151
$575,000
93
10535 Limestone Lane Rolla MO 65401

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,456
Dom 78
$549,000
51
495 Countryside Drive Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,262
Dom 36
$535,000
62
11942 Cedar Side Circle Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,115
Dom 81
$515,000
48
822 Oak Knoll Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,907
Dom 23
$515,000
59
11865 Meadowview Road Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,366
Dom 27
$499,900
44
213 Sunny Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,934
Dom 357
$450,000
77
12400 Private Drive 5308 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,285
Dom 186
$449,900
96
1601 E State Route 72 Rolla MO 65401

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,840
Dom 33
$420,000
54
10625 Pine Needle Circle Rolla MO 65401

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,217
Dom 362
$389,000
40
12355 Weatherby Court Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,612
Dom 7
$387,000
53
307 Lovers Lane Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,684
Dom 40
$384,900
-$10,000
73
1324 Highway O Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,142
Dom 25
$375,000
45
10901 State Route Bb Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,652
Dom 5
$374,900
36
16541 Private Drive 2164 Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,938
Dom 6
$359,000
39
211 Sooter Lane Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,864
Dom 7
$349,900
55
1206 Casey Lane Rolla MO 65401

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,469
Dom 9
$330,000
34
204 Becca Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,937
Dom 13
$329,000
52
1112 Sycamore Drive Rolla MO 65401

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,288
Dom 15