53 results in search
$515,000
64
100 Charleston Way St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,389
Dom 6
$492,400
99
220 April Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,450
Dom 108
$455,000
77
20601 Laramie Road St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,198
Dom 12
$450,000
87
21482 Teardrop Road Devils Elbow MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,144
Dom 15
$439,000
65
20381 Heritage Road St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,214
Dom 58
$439,000
60
16960 Lemming Lane St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,982
Dom 30
$410,000
-$5,000
62
20164 Helios Lane St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,550
Dom 28
$399,000
40
23201 Topo Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,876
Dom 27
$392,500
46
146 Vernon Street St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,060
Dom 31
$364,000
29
17065 Lemming Lane St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 1,342
Dom 43
$349,000
42
16719 Holland Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,160
Dom 38
$340,000
37
15630 Top Drive St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,344
Dom 2
$339,900
45
106 Sandstone Drive St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,549
Dom 1
$339,900
55
133 Brush Creek Parkway St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,601
Dom 28
$339,900
15
16201 Haidyn Road #A & B St Robert MO 65584

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 572
Dom 29
$336,000
40
20250 Hyatt Lane St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,678
Dom 2
$335,000
65
106 Iron Court St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,796
Dom 5
$325,000
-$15,000
47
14395 Torpedo Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,884
Dom 72
$325,000
52
17145 Lemming Lane St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,995
Dom 172
$323,000
53
208 Ridgeview Drive St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,508
Dom 1
$314,900
73
115 Saw Mill Road St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,649
Dom 1
$309,900
67
17065 Lensman Road St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,896
Dom 2
$309,000
42
20266 Hyatt Lane St Robert MO 65584

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,298
Dom 15
$299,000
89
21819 Laramie Road St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,426
Dom 1
$294,900
-$5,000
28
20977 Halifax Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,200
Dom 64
$289,900
56
205 Ridgeview Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,990
Dom 9
$285,000
40
16714 Hosanna Drive St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,362
Dom 10
$280,000
57
15859 Tundra Street St Robert MO 65584

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,396
Dom 0
$279,900
15
139 SAWMILL Road St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,604
Dom 42
$279,900
60
16560 Titan Road St Robert MO 65584

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,504
Dom 0