10 results in search
$1,400,000
50
8619 Highway E Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,858
Dom 377
$599,900
66
440 Big River Circle Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,758
Dom 204
$499,000
17
351 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,858
Dom 14
$474,000
-$25,000
74
649 N Lafitte Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,040
Dom 10
$399,900
70
434 Rue Martel Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,592
Dom 63
$399,000
57
318 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,600
Dom 4
$349,900
65
1583 Charmaine Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,539
Dom 75
$305,000
31
518 Rue Lamande Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,570
Dom 41
$187,900
29
205 Columbia Street Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,248
Dom 8
$85,900
1
211 N Fite Street Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,178
Dom 0