34 results in search
$1,499,900
57
184 Monterra Cape Girardeau MO 63701

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 5,028
Dom 17
$1,099,000
66
173 Tate Ridge Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,270
Dom 657
$875,000
45
2464 County Road 638 Cape Girardeau MO 63701

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,084
Dom 6
$734,900
39
119/121 Summerfield Way Cape Girardeau MO 63701

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,041
Dom 12
$639,900
46
807 Caribou Court Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,613
Dom 29
$586,900
22
327 N Main Street Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,300
Dom 99
$495,000
49
2146 Belleridge Pike Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,517
Dom 4
$459,000
50
309 S Spanish Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,570
Dom 103
$449,000
39
812 Alta Vista Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,569
Dom 32
$425,000
44
2062 Concord Place Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 2,648
Dom 85
$314,900
-$20,000
34
1829 Weissinger Lane Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,211
Dom 118
$314,900
29
2310 Belleridge Pike Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,040
Dom 5
$304,900
34
1952 Perryville Road Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,376
Dom 46
$299,900
34
1006 Camino Court Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,724
Dom 14
$289,900
24
2243 Sherwood Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,349
Dom 61
$289,000
43
236 Alpine Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,310
Dom 33
$288,500
60
2041 Steven Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,594
Dom 0
$270,000
18
890 State Highway Z Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,793
Dom 328
$264,900
31
2022 Allen Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,016
Dom 73
$260,000
23
1737 Sherwood Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,967
Dom 2
$256,900
21
381 N Park Avenue Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,890
Dom 391
$249,900
36
352 Rolling Hills Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,272
Dom 2
$230,000
-$10,000
44
825 Merriwether Street Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,051
Dom 27
$174,900
-$10,000
8
2033 Anthony Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,176
Dom 82
$164,900
-$10,000
14
529 S Hanover Street Cape Girardeau MO 63703

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,212
Dom 56
$159,900
21
113 Willow Ridge Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,496
Dom 75
$155,000
11
422 N Frederick Street Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,443
Dom 12
$154,900
1
1224 W Cape Rock Drive Cape Girardeau MO 63701

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,024
Dom 1
$125,000
2
902 Jefferson Avenue Cape Girardeau MO 63703

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,031
Dom 133
$120,000
26
1310 Lexington Avenue #23 Cape Girardeau MO 63701

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,224
Dom 178