7 results in search
$1,599,999
-$50,000
99
1575 Madison 220 Fredericktown MO 63645

Beds 8
Baths 9
Sq.Ft. 7,800
Dom 212
$749,000
67
3978 Highway E Fredericktown MO 63645

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,689
Dom 3
$699,000
65
9945 Highway 67 Fredericktown MO 63645

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 1,040
Dom 34
$584,999
55
1021 Madison 523 Fredericktown MO 63645

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,150
Dom 48
$539,900
59
1121 Madison 92103 Fredericktown MO 63645

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,370
Dom 121
$449,000
50
1443 Madison 212 Fredericktown MO 63645

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,444
Dom 261
$280,000
35
1096 Highway Mm Fredericktown MO 63645

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,457
Dom 118