34 results in search
$464,500
-$10,500
41
12902 Dorsett Road Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,296
Dom 21
$438,000
52
385 Birchwood Crossing Lane Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,706
Dom 11
$395,000
67
2136 Riding Spur Drive Maryland Heights MO 63146

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,875
Dom 3
$379,900
26
11917 Katiejo Court Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,620
Dom 9
$374,999
31
11775 Clarksdale Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,754
Dom 3
$350,000
-$5,000
27
316 Harding Avenue Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,120
Dom 72
$340,000
43
12123 Wesland Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,210
Dom 28
$335,000
63
1433 Glenlea Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,605
Dom 4
$320,000
41
12538 Parkway Acres Court Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,417
Dom 2
$319,900
47
2429 Wesford Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,011
Dom 21
$311,000
48
318 Coventry Trail Lane Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,127
Dom 10
$310,000
60
2534 Wesford Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,030
Dom 109
$302,000
32
1357 Glenstone Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,448
Dom 4
$299,900
48
3161 Donnycave Lane Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,050
Dom 5
$295,000
-$5,000
50
12030 Bennington Place Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,323
Dom 43
$285,000
25
1667 Schulte Hill Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,168
Dom 19
$280,000
26
11844 Smoke Valley Court Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,048
Dom 3
$279,900
34
12131 McKelvey Road Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 952
Dom 2
$279,900
26
12102 McKelvey Road Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,744
Dom 15
$279,900
41
11819 Foxwood Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 999
Dom 1
$279,000
37
12057 Renaissance Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 2
$275,000
38
1816 Schulte Hill Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,083
Dom 11
$265,000
1
2034 Falling Brook Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,356
Dom 0
$264,900
1
2042 Silent Spring Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,362
Dom 0
$260,000
32
2847 Laurel View Lane Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 972
Dom 1
$260,000
32
11848 Foxwood Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 972
Dom 2
$250,000
10
11093 Saturn Drive Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 3
$245,000
24
2844 Sugar Tree Lane Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,044
Dom 3
$225,000
1
12157 Bennington Place Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 952
Dom 0
$224,900
30
25 Jane Court Maryland Heights MO 63043

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 31