61 results in search
$2,750,000
54
744 Spiceberry Lane Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,260
Dom 0
$2,695,000
80
1105 Shepard Oaks Drive Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,507
Dom 13
$1,387,000
51
3946 Autumn Farms Drive Wildwood MO 63069

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,354
Dom 23
$1,249,000
62
17925 Homestead Bluffs Drive Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,753
Dom 17
$1,200,000
58
18321 Allenton Trail Terrace Wildwood MO 63069

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,307
Dom 18
$1,200,000
8
16643 Caulks Creek Ridge Road Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,939
Dom 0
$1,149,900
82
287 Larimore Valley Drive Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,166
Dom 3
$980,000
77
1707 Shepard Road Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,968
Dom 12
$929,900
86
100 Elderberry Lane Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,248
Dom 1
$929,000
66
17702 Drummer Lane Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,646
Dom 1
$899,900
68
17212 Orrville Road Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,162
Dom 1
$850,000
66
17710 Wilding Place Drive Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,157
Dom 19
$839,000
-$11,000
57
1647 Highland Valley Circle Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 3,632
Dom 23
$839,000
14
1407 Westhampton View Lane Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,386
Dom 0
$825,000
84
19140 Melrose Road Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,684
Dom 331
$820,000
1
17821 Wilderness Cliff Court Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,850
Dom 0
$799,900
49
19037 Foxrun Hollow Lane Wildwood MO 63069

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,277
Dom 61
$799,900
55
2339 Rising Sun Drive Wildwood MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,293
Dom 23
$775,000
-$14,999
78
2332 Sand Cherry Drive Wildwood MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,275
Dom 44
$775,000
45
19256 Brookhollow Drive Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,033
Dom 7
$774,900
53
1048 Keystone Trail Drive Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,810
Dom 21
$760,000
42
1432 Shepard Road Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,775
Dom 5
$749,000
46
17648 Westhampton Woods Drive Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,593
Dom 1
$749,000
45
2319 Red Glory Drive Wildwood MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,578
Dom 23
$739,000
30
2211 Dartmouth Place Drive Wildwood MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,109
Dom 18
$729,000
47
2112 Wildwood Meadows Court Wildwood MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,648
Dom 3
$690,000
44
305 Berry Brook Court Wildwood MO 63011

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,488
Dom 45
$689,900
90
18133 Edgewood Circle Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,770
Dom 7
$660,000
-$15,000
37
2559 Fossett Drive Wildwood MO 63040

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,480
Dom 36
$650,000
47
724 Lakeshore Meadows Drive Wildwood MO 63038

Beds 4