12 results in search
$450,000
30
17097 State Highway H Glen Allen MO 63751

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 30
$413,200
-$3,800
33
4479 BCR 820 Glen Allen MO 63751

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,676
Dom 36
$369,750
9
Tract 3 State Hwy Dd Glen Allen MO 63655

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 32
$360,000
29
8427 BCR 508 Glen Allen MO 63751

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,675
Dom 154
$338,500
53
17771 Annapolis Drive Glen Allen MO 63751

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 207
$285,000
20
16815 Augusta Drive Glen Allen MO 63751

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,252
Dom 108
$275,225
18
Tract 2 State Hwy Dd Glen Allen MO 63655

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 32
$245,000
-$10,000
25
8986 Bollinger County Rd. 808 Glen Allen MO 63751

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,974
Dom 109
$235,000
21
0 Off BCR 810 Glen Allen MO 63751

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 206
$196,200
25
Tract 1 State Hwy Dd Glen Allen MO 63655

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 32
$139,500
12
Off Annapolis Drive Glen Allen MO 63751

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 23
$130,000
24
0 Highway 34 Glen Allen MO 63751

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 74