4 results in search
$115,000
1
8219 Davenport Drive St Louis MO 63134

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,116
Dom 12
$105,000
-$10,000
8
8127 Airport Road St Louis MO 63134

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 38
$77,500
1
8235 Zoe Drive St Louis MO 63134

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 792
Dom 13
$75,000
17
8143 Airport Road St Louis MO 63134

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 792
Dom 3