17 results in search
$1,750,000
17
718 & 720 W Business Hwy 60 Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 4
$1,495,000
9
1405 Arvin Rd. Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 178
$595,000
-$54,900
33
2102 N Outer Road Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 63
$459,900
25
16335 N Outer Road Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 249
$429,900
28
220 State Highway 51 Puxico MO 63960

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 194
$425,000
22
19280 State Highway 51 Puxico MO 63960

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 68
$349,900
17
715 Speciality Drive Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 4
$330,000
-$20,000
25
1,7,9,11,15 E Business Hwy 60 Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 84
$329,900
29
0 County Road 637 Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 145
$265,000
44
18762 State Highway C Advance MO 63730

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 160
$265,000
17
881 S Walnut Street Bernie MO 63822

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 159
$244,900
12
24898 State Highway AB Essex MO 63846

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 96
$199,900
11
405 S 1 Mile Road Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 11
$179,900
22
17382 State Highway 25 Dexter MO 63841

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 7,200
Dom 16
$175,000
-$9,900
2
20,22,24,26 E Business Hwy 60 Dexter MO 63841

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 84
$149,000
17
11924 State Highway K Puxico MO 63960

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 133
$53,900
10
111 Cypress Street Essex MO 63846

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 251